Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Hmotnost
Objem
Cena
Filtrovat...

Praní a čištění

Uhličitan sodný - těžká soda na praní 1kg

Uhličitan sodný - těžká prací soda, kalciovaná soda. Ekologický prací prostředek na barevné prádlo. Změkčuje vodu, rozpouští tuk, odstraňuje skvrny a dezinfikuje. Pro ekologické praní se používá spolu s rostlinným mýdlem. Může se použít jako účinná složka čistících prostředků v domácnosti.  Chemický vzorec: Na2CO3 CAS: 497-19-8  Surovina na praní a čištění v domácnosti.  Více informací v detailu produktu. 

38 Kč s DPH
Uhličitan sodný - těžká soda na praní 5kg

Uhličitan sodný - těžká prací soda, kalciovaná soda. Ekologický prací prostředek na barevné prádlo. Změkčuje vodu, rozpouští tuk, odstraňuje skvrny a dezinfikuje. Pro ekologické praní se používá spolu s rostlinným mýdlem. Může se použít jako účinná složka čistících prostředků v domácnosti. Chemický vzorec: Na2CO3 CAS: 497-19-8  Surovina na praní a čištění v domácnosti.  Více informací v detailu produktu. 

170 Kč s DPH
Soda bikarbona 1kg

Soda bikarbona - hydrogenuhličitan sodný. Používá se jako základní složka při přípravě šumivých bomb do koupele, ale i v další koupelové a pleťové kosmetice. V kosmetických přípravcích má protiplísňové, antiseptické, čistící, změkčující a exfoliační účinky. Je možné ji použít i na čištění v domácnosti.  INCI: Sodium bicarbonate  CAS: 144-55-8  Chemický vzorec: NaHCO3  Surovina pro výrobu kosmetiky.  Více informací v detailu produktu. 

48 Kč s DPH
Tabletová regenerační sůl do myčky 1kg

Tabletová regenerační sůl do myčky. Ekologický prostředek. Změkčuje vodu a zabraňuje tvorbě vodního kamene. Vakuově lisovaná tabletová forma soli umožňuje postupné uvolňování účinných látek během procesu mytí.  INCI: Sodium Chloride (NaCl) CAS: 7647-14-5  Více informací v detailu produktu. 

24 Kč s DPH
Perkarbonát sodný - bělidlo 1kg

Perkarbonát sodný, peruhličitan sodný, peroxouhličitan sodný, bělidlo. Vynikající bělicí a oxidační činidlo, ekologický prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo. Používá se k bělení prádla, a také k namáčení bílého a stálobarevného prádla za účelem odstranění skvrn. Při praní účinkuje již při 40°C. Může se použít jako účinná složka čistících prostředků v domácnosti.  Chemický vzorec: 2Na2CO3.3H2O2 CAS: 15630-89-4  Surovina na praní a...

79 Kč s DPH
Perkarbonát sodný - bělidlo 5kg

Perkarbonát sodný, peruhličitan sodný, peroxouhličitan sodný, bělidlo. Vynikající bělicí a oxidační činidlo, ekologický prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo. Používá se k bělení prádla, a také k namáčení bílého a stálobarevného prádla za účelem odstranění skvrn. Při praní účinkuje již při 40°C. Může se použít jako účinná složka čistících prostředků v domácnosti. Chemický vzorec: 2Na2CO3.3H2O2 CAS: 15630-89-4  Surovina na praní a...

370 Kč s DPH
Kyselina citronová monohydrát 1kg

Kyselina citronová monohydrát. Používá se jako základní složka při přípravě šumivých bomb do koupele, ale i v další koupelové a pleťové kosmetice. V kosmetických přípravcích upravuje pH a vyrovnává tón pleti. Má čistící, zpevňující, stahující a antibakteriální účinky. Je možné ji použít i na čištění v domácnosti.  INCI: Citric acid CAS: 5949-29-1 Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

120 Kč s DPH
100% kokosové mýdlo – vločky na praní – 250g

100% kokosové mýdlo - vločky na praní bez parfemace jsou vynikající ekologickou alternativou klasických pracích prostředků. 250g ± 10% - odchylka je způsobena odpařením vody.  Surovina na praní a čištění v domácnosti.  Více informací v detailu produktu. 

143 Kč s DPH
Bílý ocet 10% 1l

Bílý ocet je skvělý přírodní prostředek pro ekologický úklid domácnosti. Perfektně odstraňuje vodní kámen a zápachy, ničí plísně a bakterie. Změkčuje vodu, hubí plevel a nebarví čištěné povrchy. Surovina na čištění v domácnosti.  Více informací v detailu produktu. 

89 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Augeo - základ pro výrobu - 100ml

Augeo Clean Multi je základ pro výrobu parfémů, tyčinkových difuzérů, osvěžovačů vzduchu a čistících prostředků. Tato ekologická báze je skvělá jednak jako nosič vůně a jednak jako rozpouštědlo. Je vyrobený z obnovitelných zdrojů a je šetrný k životnímu prostředí.  INCI: IsopropylidenglycerolCAS: 100-79-8 Surovina pro výrobu kosmetiky, bytové kosmetiky a čistících prostředků. Více informací v detailu produktu. 

49 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Augeo - základ pro výrobu - 500ml

Augeo Clean Multi je základ pro výrobu parfémů, tyčinkových difuzérů, osvěžovačů vzduchu a čistících prostředků. Tato ekologická báze je skvělá jednak jako nosič vůně a jednak jako rozpouštědlo. Je vyrobený z obnovitelných zdrojů a je šetrný k životnímu prostředí.  INCI: IsopropylidenglycerolCAS: 100-79-8 Surovina pro výrobu kosmetiky, bytové kosmetiky a čistících prostředků. Více informací v detailu produktu. 

219 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 11 z 11 produktů