Nedostupná kategorie

Novinky

Detoxikační bylinná koupel 70g

Detoxikační bylinná koupel, po které se budete dobře cítit. Koupelová směs složená pouze z přírodních surovin bez přidání aromat a barviv.  Složení: list rozmarýnu, nať kopřivy, nať šalvěje, nať yzopu, plod jalovce, semeno hořčice Více informací v detailu produktu. 

56 Kč s DPH
Povzbuzující bylinná koupel 70g

Bylinná povzbuzující koupel rozproudí a provoní tělo, povzbudí smysly a přinese pocit nově získané energie. Koupelová směs složená pouze z přírodních surovin bez přidání aromat a barviv.  Složení: jehlička borovice, nať máty, list rozmarýnu, citronová tráva Více informací v detailu produktu. 

56 Kč s DPH
Zklidňující bylinná koupel 70g

Zklidňující bylinná koupel navozuje příjemný pocit uvolnění a relaxace. Je určená těm, kteří potřebují snížit každodenní napětí a navodit duševní klid a vyrovnanost. Koupelová směs složená pouze z přírodních surovin bez přidání aromat a barviv.  Složení: nať meduňky, nať mateřídoušky, nať bazalky, květ heřmánku Více informací v detailu produktu. 

56 Kč s DPH
Oves a levandule - bylinná koupel 40g

Harmonické složení pro spánek a normální stav pokožky. Levandule navozuje duševní pohodu a relaxaci, ovesná nať udržuje pokožku v dobrém stavu. Koupelová směs složená pouze z přírodních surovin bez přidání aromat a barviv.  Složení: levandule a ovesná nať Více informací v detailu produktu. 

38 Kč s DPH
Čistá svěžest - parfémová kompozice 10ml

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů.  Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: svěží květinová, zelená, dřevitá INCI: parfum  UFI: XD9N-F9U5-D00Q-HYF9 Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

35 Kč s DPH
Silikonová forma na mýdlo brontosaurus

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerinových mýdlových hmot i metodou "za studena".  Rozměr odlitku: 8,5x7,5x3cm 

179 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 6 z 6 produktů