Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Typ vosku
Hmotnost
Cena
Vhodný do forem (pro volně stojící svíčky)
Vhodný do nádob
Filtrovat...

Vosk na svíčky

Vosk na svíčky je základní surovinou pro výrobu svíček a hraje v ní klíčovou roli. Nakupujeme jen prémiové vosky od ověřených dodavatelů, což je zárukou jejich vysoké kvality, výkonu a spolehlivosti.

V naší nabídce máme několik druhů vosků na svíčky pro začátečníky i profesionální výrobce. Vosk na svíčky lze rozdělit do dvou hlavních kategorií –...

Vosk na svíčky je základní surovinou pro výrobu svíček a hraje v ní klíčovou roli. Nakupujeme jen prémiové vosky od ověřených dodavatelů, což je zárukou jejich vysoké kvality, výkonu a spolehlivosti.

V naší nabídce máme několik druhů vosků na svíčky pro začátečníky i profesionální výrobce. Vosk na svíčky lze rozdělit do dvou hlavních kategorií – rostlinný (přírodní) vosk a syntetický (parafínový) vosk. Oba druhy mají spoustu benefitů.

Dalším kritériem pro výběr vosku je, jaký typ svíčky chceme vyrobit. Existují tři hlavní typy svíček: volně stojící (sloupové) svíčky, svíčky v nádobách (voskové nebo gelové) a svíčky bez knotů, které slouží jako vonné vosky příp. jako voskové dekorace. Při výrobě svíček také nezapomeňte na správnou teplotu tání vosku a přidávání barev a vůní podle vašich představ.

Svíčky v nádobách jsou nejoblíbenějším typem svíček a jejich výroba je pro začátečníky nejjednodušší. Sloupové svíčky vyžadují tvrdý vosk, aby držely svůj tvar. Vonné vosky jsou malé a při hoření se obvykle umisťují do aromalampy.

V naší nabídce naleznete kvalitní sójový vosk, palmový vosk, kokosový vosk, včelí vosk i parafín, nebo gel na výrobu gelových svíček.
Sójový vosk je přírodní vosk krémové barvy, vyrobený ze sójových bobů. Hoří čistě a pomalu. Svíčky ze sójového vosku mají velmi dobrou schopnost držet vůni. Jedná se o velice oblíbený vosk.
Palmový vosk je přírodní vosk vyrobený z palmového oleje, který pochází z udržitelných zdrojů (má RSPO certifikát). Je to tvrdý bílý vosk, který hoří čistě. Svíčky z palmového vosku jsou také známé pro svoji dobrou schopnost držet vůni a typické pro ně je vznik krystalických obrazců na povrchu svíčky.
Kokosový vosk je rovněž přírodní vosk. Je to tvrdý vosk se světle krémovou barvou, který hoří čistě a pomalu, má čisté spalování a perfektně drží vůni.
Včelí vosk je přírodní vosk, který se získává ze včelích pláství a je oblíbený pro svou typickou vůni a přírodní ekologickou povahu.
Parafínový vosk je bílý syntetický vosk v nejčistší formě s čistým spalováním bez zápachu. Je často používaným voskem na svíčky, protože je snadno zpracovatelný a má výborné hořící vlastnosti. Pro zlepšení vzhledu parafínových svíček se do parafínového vosku přidává stearin nebo aditivum Kera plus.
Gel na svíčky je čirý gel vyrobený z vysoce kvalitních čištěných minerálních olejů a polymerů. Do gelové svíčky můžete kromě vůně a barvy přidat také nehořlavé dekorace.

Prohlédněte si video návod s přesným postupem výroby svíčky. Najdete jej na našem blogu nebo na YouTube kanálu.

Vosk prodáváme v 1kg baleních nebo v cenově výhodnějších velkých baleních (20 kg, 22,68 kg nebo 25 kg dle typu vosku).

Více
produktů na stránce
Palmový vosk krystalický C09 RSPO 1kg

Palmový vosk na svíčky krystalický C09 RSPO je čistě rostlinný vosk prvotřídní kvality pro výrobu svíček s certifikátem RSPO - vosk je vyroben z palmového oleje, který pochází z udržitelných zdrojů. Pomocí tohoto palmového vosku je možné dosáhnout krásnou krystalickou strukturu svíček – vytváří efekt krystalických květů podobný námraze na okně. Do vosku se nepřidávají žádná aditiva ani stearin.  Surovina pro výrobu svíček.  Více informací v...

95 Kč s DPH
Palmový vosk krystalický C16 do skla 1kg

Palmový vosk na svíčky krystalický C16 je čistě rostlinný vosk prvotřídní kvality pro výrobu svíček do skla a nádob z keramiky nebo plechu. Po zatuhnutí se nesmrští a přilne k nádobě. Pomocí tohoto palmového vosku je možné dosáhnout krásnou krystalickou strukturu svíček – vytváří efekt krystalických květů podobný námraze na okně. Do vosku se nepřidávají žádná aditiva ani stearin.  Surovina pro výrobu svíček.  Více informací v detailu produktu. 

109 Kč s DPH
Sójový vosk KeraSoy Pillar 1kg

Sójový vosk na svíčky KeraSoy Pillar je směs speciálně vyvinutá pro výrobu volně stojících svíček odlévaných z forem.  Nevyžaduje žádné další přísady kromě vůně či silice a barvy vhodné do vosku.  Surovina pro výrobu svíček.  Více informací v detailu produktu. 

165 Kč s DPH
Sójový vosk NatureWax C-3 Flake 1kg

Přírodní sójový vosk na svíčky špičkové kvality vyráběný ze sóji. Je určen primárně na výrobu svíček v nádobách ze skla a keramiky a vonných svíček. Perfektně udržuje přidanou vůni, výborně přilne ke sklu a má velmi malé smršťování. Svíčky mají čistější a delší hoření.  INCI: Hydrogenated Soybean Oil CAS: 8016-70-4 Surovina pro výrobu svíček. Více informací v detailu produktu. 

175 Kč s DPH
Kokosový vosk Coconut Container 1kg

Kokosový vosk na svíčky Kerawax Coconut Container 4135 je směs kokosového a sójového vosku v pecičkách a je primárně určen na výrobu svíček v nádobách ze skla, keramiky nebo plechu. Perfektně udržuje přidanou vůni a výborně přilne k nádobě. Je vyroben ve Velké Británii. Surovina pro výrobu svíček.  Více informací v detailu produktu. 

175 Kč s DPH
Parafínový vosk 58/60 1kg

Parafínový vosk na svíčky Kerawax 2889 Paraffin 58/60 v pecičkách vysoké kvality vyroben ve Velké Británii, s teplotou tání 58-60°C. Je univerzálním voskem na výrobu svíček a svíčkových dekorací litých do forem. Při výrobě svíček různých tvarů odlévaných ve formách se na zlepšení vzhledu a hořících vlastností svíček přidává do parafínu stearin nebo aditivum Kera plus.  CAS: 8002-74-2ES: 232-315-6 Surovina pro výrobu svíček. Více informací v...

115 Kč s DPH
Parafínový vosk 60/62 1kg

Parafínový vosk na svíčky v pecičkách vysoké kvality vyroben v Itálii, s teplotou tání 60-62°C. Je univerzálním voskem na výrobu svíček a svíčkových dekorací litých do forem. Při výrobě svíček různých tvarů odlévaných ve formách se na zlepšení vzhledu a hořících vlastností svíček přidává do parafínu stearin nebo aditivum Kera plus.  CAS: 8002-74-2ES: 232-315-6 Surovina pro výrobu svíček. Více informací v detailu produktu. 

105 Kč s DPH
Aditivum Kera plus 50g

Kvalitní aditivum, které se přidává do svíčkového vosku (parafínu) pro zlepšení jeho vlastností - zabraňuje tvorbě bublin a kazů na povrchu svíček, potlačuje krystalizaci a pomáhá vytvořit dokonalý lesk svíček. Dávkování 1-1,5%.  CAS: 68527-08-2  Více informací v detailu produktu. 

32 Kč s DPH
Včelí vosk žlutý 100g

100% čistý a přírodní vosk, který byl filtrován a poté peletizován, aby se usnadnila jeho použitelnost.Je směsí různých mastných kyselin a je bohatý na mnohé cenné látky, vitamín A a proteiny. Pro své ochranné a výživné účinky je častou složkou kosmetických produktů a používá se také jako přírodní zahušťovadlo – produktům dodává pevnost, tuhost a lesk. Tento univerzální vosk se používá v různých aplikacích od péče o rty až po výrobky pro péči...

69 Kč s DPH
Včelí vosk bílý 100g

Přírodní vosk, který byl filtrován a poté peletizován, aby se usnadnila jeho použitelnost. Rozdíl oproti žlutému včelímu vosku spočívá v tom, že byl jemně rafinován, aby se odstranilo jeho charakteristické žluté zabarvení. Je směsí různých mastných kyselin a je bohatý na mnohé cenné látky, vitamín A a proteiny. Pro své ochranné a výživné účinky je častou složkou kosmetických produktů a používá se také jako přírodní zahušťovadlo – produktům...

75 Kč s DPH
Stearin bílý 0,5kg

Směs mastných kyselin C16 (kyseliny palmitové) a C18 (kyseliny stearové). Kvalitní přísada do parafínu s vysokým obsahem kyseliny stearové pro zlepšení vzhledu a hořících vlastností svíček.  INCI: Stearic Acid (Vegetable) CAS: 67701-03-5 

72 Kč s DPH
Gel na svíčky 1kg

Kvalitní čirý gel na výrobu gelových svíček vyrobený z čištěných minerálních olejů a polymerů. Stačí ho roztavit, přidat barvu na svíčku, esenciální olej nebo vůni, případně i nehořlavé dekorace.  Surovina pro výrobu gelových svíček.  Více informací v detailu produktu. 

155 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 12 z 24 produktů