Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Hmotnost
Cena
Barva
Filtrovat...

BAZAR

BAZAR - Dárková krabička z vlnité lepenky...

Dárková krabička z hnědé vlnité lepenky s obdélnikovým okénkem podlepeným folií, 15x10x3,5cm  PROČ JE V BAZARU:  krabička má křivě vyseknuté okénko (ne úplně rovnoběžně s prolisy na krabičce)    Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

15 Kč s DPH 19 Kč
BAZAR - Dárková krabička z vlnité lepenky...

Dárková krabička z hnědé vlnité lepenky s oválným nebo obdélníkovým okénkem podlepeným folií, 12x7x3,5cm PROČ JE V BAZARU: fólie na okénku krabičky je kazová nebo poškrábaná Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

11 Kč s DPH 16 Kč
  • Výhodné balení
BAZAR - Mýdlová hmota FORBURY s BIO medem bez...

Kvalitní poloprůhledná mýdlová hmota FORBURY je vyrobena s použitím přírodních ingrediencí s přídavkem BIO medu, neobsahuje SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a parabeny. Je stabilní i při použití parfémových kompozic s obsahem vanilky (Vanilla Stable). Originální název Organic Honey. Slouží k domácí i profesionální výrobě mýdla. Hmotu stačí roztát, přidat barvu, vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové.  INCI: viz detailní popis...

742 Kč s DPH 792 Kč
Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů