Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Objem
Materiál
Uzávěr
Potisk/nápis
Nápis HAND MADE
Cena
Filtrovat...

BAZAR

BAZAR - Samolepky HAND MADE I.- 8ks

PVC samolepky HAND MADE I.- 8ks  PROČ JE V BAZARU: nekvalitní tisk -  2 ks samolepek na archu jsou nekvalitně potištěné Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

12 Kč s DPH 16 Kč
BAZAR - Plechová dóza na svíčky pr. 7x5cm

Plechová dóza na svíčky průměr 7cm, výška 5cm, mix barev. PROČ JE V BAZARU: malá promáčknutí viditelná spíše z vnitřní strany dózy Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

31 Kč s DPH 35 Kč
BAZAR - Sklenička na svíčky bílá matná

Sklenička na svíčky bílá matná, výška 7cm, horní průměr 7cm, spodní průměr 6,2cm, objem 180ml PROČ JE V BAZARU: malé (několik mm) defekty na pískovaném povrchu skleničky  Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

39 Kč s DPH 49 Kč
BAZAR - Lahvička na parfém s rozprašovačem -...

Lahvička na parfém s rozprašovačem - mix barev 10ml  Materiál: lahvička - sklo, uzávěr a rozprašovač - hliník, pro opakované použití  PROČ JE V BAZARU: závit zcela nedoléhá na lahvičku (viz fotografie) - výrobní vada, která ale nemá vliv na funkčnost lahvičky Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

19 Kč s DPH 34 Kč
Zobrazeno 1 - 4 z 4 produktů