Nedostupná kategorie

BAZAR

BAZAR 

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i metodou „za studena“.   PROČ JE V BAZARU: forma má v 1 obdélníku dírku a v 1 obdélníku malou deformaci v silikonu, tj. pro odlitky je možné použít 18 obdélníků Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.  

129 Kč vč. DPH 149 Kč

Lahvička na parfém s rozprašovačem, 5ml, materiál: hliník, vnitřní lahvička - sklo, na opakované použití PROČ JE V BAZARU: malé deformace nebo škrábance, které vznikly při přepravě Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

19 Kč vč. DPH 39 Kč

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i metodou „za studena“ a na výrobu svíček.   PROČ JE V BAZARU: odlitek má drobné nedokonalosti - chybí perutě na jednom křídle a perlička v andělově ruce je zdeformována Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

209 Kč vč. DPH 309 Kč

Silikonová forma na výrobu svíček.   PROČ JE V BAZARU: odlitek má nepravidelný tvar - spodní část je širší než vrchní- výrobní vada Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

229 Kč vč. DPH 329 Kč
Ukázat 1 - 4 ze 4 produktů