Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Cena
Filtrovat...

Knoty a plíšky

produktů na stránce
Dřevěný knot s držákem č. 0

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 0,8cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 4-5cm. 

10 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 1

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

12 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 2

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

14 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 3

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 12cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

14 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 4

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 12cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

16 Kč s DPH
Dřevěný knot křížový s držákem č. K1

Dřevěný perforovaný křížový knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

20 Kč s DPH
Dřevěný knot křížový s držákem č. K2

Dřevěný perforovaný křížový knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

24 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot s držákem č. 0 - 5ks

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 0,8cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 4-5cm. 

45 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot s držákem č. 0 - 10ks

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 0,8cm, tloušťka 1mm. Balení: 10ks knot + 10ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 4-5cm. 

80 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot s držákem č. 1 - 5ks

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

55 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot s držákem č. 1 - 10ks

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 10ks knot + 10ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

100 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot s držákem č. 2 - 5ks

Dřevěný perforovaný knot do svíček s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

65 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 12 z 48 produktů