Filtrovat...

Hmotnost
Jemně mleté
Cena
Filtrovat...

Bylinky

produktů na stránce
Levandule květ 50g

Sušená levandule lékařská – celý květ. Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání pokožku před působením volných radikálů a je účinná v boji proti vráskám. Má protizánětlivé a hojivé účinky na pokožku. Je oblíbená pro svou příjemnou vůni, působí relaxačně a zklidňujícím dojmem.  Latinský název: Flos levandulae tot. Mateřská rostlina: Levandule lékařská (Levanudla angustifolia)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

34 Kč s DPH
Kostival kořen 50g

Sušený nařezaný kořen kostivalu. Obsahuje množství účinných látek, minerálů a vitamínů. Má výrazné hojivé a regenerační účinky na pokožku. Pomáhá při revmatismu, blahodárně působí na pohybový aparát, zlomeniny, pohmožděniny, modřiny a křečové žíly.  Latinský název: Symphyti radix conc. Mateřská rostlina: Kostival lékařský (Symphytum officinale)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

25 Kč s DPH
Rozmarýn list 50g

Sušený rozmarýn lékařský – celý list. Má dezinfekční, protizánětlivé, tonizační a čistící účinky na pokožku.Má anti-aging vlastnosti, podporuje růst vlasů, pokožku prokrvuje a regeneruje.  Latinský název: Rosmarin folium tot. Mateřská rostlina: Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

19 Kč s DPH
Pomerančová kůra 50g

Sušená pomerančová kůra – nařezaná. Obsahuje vitamíny, hlavně vitamín C, betakaroten, minerály a mnoho dalších cenných látek. Stimuluje tvorbu kolagenu a obnovu kožních buněk, redukuje výskyt vrásek a jemných linií. Má protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační účinky. Redukuje tvorbu mazu, vyhlazuje, osvěžuje a tonizuje pokožku, stahuje rozšířené póry.  Latinský název: Aurantii pericarpium dullcis conc. Mateřská rostlina: Pomerančovník...

19 Kč s DPH
Meduňka nať 50g

Sušená nať meduňky – řezaná. Obsahuje flavonoidy, tj. přírodní antioxidanty, které chrání pokožku před působením volných radikálů a zpomalují příznaky stárnutí. Zklidňuje a regeneruje poškozenou a podrážděnou pokožku, působí protizánětlivě a antibakteriálně.  Latinský název: Herba melissae conc Mateřská rostlina: Meduňka lékařská (Melissa officinalis)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

19 Kč s DPH
Citronová tráva 50g

Sušená citronová tráva – listy. Působí jako pleťové tonikum, pokožku čistí a vypíná, zesvětluje kožní skvrny a rozjasňuje pleť. Chrání kožní buňky před volnými radikály, pokožku regeneruje a zpomaluje příznaky stárnutí. Pro své antibakteriální účinky je vhodná při různých kožních problémech. Dezinfikuje a eliminuje zápach pokožky nebo ústní dutiny.  Latinský název: Cymbopogonis herba conc. Mateřská rostlina: citronová tráva (Combopogon...

22 Kč s DPH
Eukalypt list 50g

Sušený eukalyptus – řezaný list nebo zralé výhonky rostliny. Obsahuje široké spektrum účinných látek, především silic. Má přírodní antibakteriální, antiseptické vlastnosti a dezinfekční účinky. Ochraňuje a regeneruje pokožku. Je vhodnou přísadou do masážních krémů a olejů, pleťové a vlasové kosmetiky.  Latinský název: Folium eucalypti conc. Mateřská rostlina: Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus labil - lardiere)  Surovina pro výrobu...

23 Kč s DPH
Santalové dřevo 50g

Sušené santalové dřevo - řezané. Má anti-aging vlastnosti, zvyšuje aktivitu kožních buněk. Působí antioxidačně, zlepšuje elasticitu pleti, eliminuje skvrny na pokožce, vyrovnává barevný tón pleti. Pokožku čistí a důkladně hydratuje. Má mírné protizánětlivé a antiseptické účinky.  Latinský název: Santalii lignum conc. Mateřská rostlina: Santalovník bílý (Santalum album.)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

36 Kč s DPH
Máta peprná nať 50g

Sušená nať máty peprné. Aromatická bylina s protizánětlivými, antiseptickými a osvěžujícími účinky. Pokožku prokrvuje, tonizuje, rozjasňuje a příjemně chladí. Podporuje růst vlasů a eliminuje tvorbu lupů.  Latinský název: Herba menthae piperitae conc. Mateřská rostlina: Máta peprná (Mentha piperita)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

19 Kč s DPH
Jasmín květ 50g

Sušený jasmín – celý květ. Jasmín má čistící, hydratační a hojivý účinek na pokožku. Pomáhá v boji proti volným radikálům. Je vhodný i na suchou, podrážděnou a citlivou pokožku. Eliminuje jizvy, strie, pomáhá při ekzémech a dermatitidě.  Latinský název: Jasminum flos tot. Mateřská rostlina: Jasmín pravý (Jasminum officinale)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

44 Kč s DPH
Slez květ 20g

Sušený květ slézu maurského. Má hydratační, regenerační, protizánětlivé, zklidňující a zjemňující účinky na pokožku. Chrání pokožku před podrážděním. Tvrdou pokožku zjemňuje a změkčuje, suchou pokožku hydratuje.  Urychluje růst vlasů, pomáhá v boji proti lupům.  Latinský název: Malvae flos tot. Mateřská rostlina: Sléz maurský (Malva mauritiana)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

40 Kč s DPH
Chrpa květ 50g

Sušené řezané květy chrpy polní s kalichem. Obsahuje flavonoidy, saponiny, slizy, hořčiny, třísloviny a některé minerální látky, především mangan. Má mírně stahující účinky, dezinfekční vlastnosti, zklidňuje pokožku a dodává jí pocit svěžesti. V kosmetice se často využívá v péči o oční partie a vlasy.  Latinský název: Cyanni flos cum calyce Mateřská rostlina: Chrpa polní (Cyanus segetum)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu...

42 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 12 z 22 produktů