Perníkové koření - parfémová kompozice 10ml

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: kořenitá  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

35 Kč s DPH
Silikonová forma na mýdlo sněhové vločky - 6ks

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerinových mýdlových hmot i metodou "za studena".  Rozměr odlitku: 6,2x7x3,5cm 

159 Kč s DPH
Mýdlová hmota FORBURY nerosící bílá bez SLS 1kg

Kvalitní neprůhledná bílá mýdlová hmota FORBURY je vyrobena s použitím přírodních ingrediencí, neobsahuje SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a parabeny. Je stabilní i při použití parfémových kompozic s obsahem vanilky (Vanilla Stable). Originální název Low Sweat White. Slouží k domácí i profesionální výrobě nebaleného mýdla, které odolává vlhkému prostředí. Hmotu stačí roztát, přidat barvu, vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové....

129 Kč s DPH
Sójový vosk NatureWax C-3 Flake 1kg

Přírodní vosk špičkové kvality vyráběný ze sóji. Je určen primárně na výrobu svíček v nádobách ze skla a keramiky a vonných svíček. Perfektně udržuje přidanou vůni, výborně přilne ke sklu a má velmi malé smršťování. Svíčky mají čistější a delší hoření.  INCI: Glycine Soja & Hydrogenated Vegetable Oil  CAS: 68334-28-1  Surovina pro výrobu svíček. Více informací v detailu produktu. 

199 Kč s DPH
Dárkový poukaz 500 Kč

Pokud chcete udělat radost svým blízkým, kteří rádi tvoří a vyrábějí si domácí kosmetiku, tento elektronický poukaz je ideálním dárkem.

500 Kč s DPH
Sada na výrobu sójové svíčky

Sada je určená pro začátečníky. Obsahuje ingredience, dřevěný knot, skleničku a samolepku potřebné pro výrobu 1ks sójové svíčky ve skleničce. 

89 Kč s DPH
Celofánové sáčky VÁNOČNÍ X. - sada 10ks

PP celofánové sáčky VÁNOČNÍ X.  chlopní - lepící páskou 10x10cm - sada 10ks 

22 Kč s DPH
Materiál na šumivé bomby do koupele

Materiál na šumivé bomby do koupele - 1200g - z toho: 600g soda bikarbona, 400g kyselina citronová monohydrát krystalická, 200g kukuřičný škrob.  Z jednoho balení materiálu na šumivé bomby vyrobíte cca 18 menších šumivek s průměrem 5 cm nebo cca 10 větších šumivek s průměrem 6 cm. Formy nejsou součástí balení.  Surovina pro výrobu kosmetiky.  Více informací v detailu produktu. 

125 Kč s DPH
Badyán plod 20g

Celý plod badyáníku pravého. Je bohatý na živiny, obsahuje minerály, omega 6 mastné nenasycené kyseliny, vitamíny A, B, C a další účinné látky. Má silný antimikrobiální, protizánětlivý, antioxidační, antiseptický a antibakteriální účinek.  Latinský název: Anis sttellati fructus tot. Mateřská rostlina: badyáník pravý (Illicium verum)  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Hliníková dóza růžová 30ml

Hliníková dóza růžová 30ml s penefolovaným těsnícím víčkem, průměr 4,4cm, výška 2,5cm. 

21 Kč s DPH
Šampon BIO - základ pro výrobu 200ml

Vysoce kvalitní rostlinná báze k domácí výrobě šamponů. Obsahuje 74,47% BIO složek. Stačí přidat esenciální oleje, vůně, barvy, nebo jiné kosmetické přísady.  INCI: viz Produktová specifikace v záložce „Ke stažení".  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

49 Kč s DPH
Mořská sůl na výrobu koupelové soli - 1kg

Mořská krystalická sůl obsahuje vysoké množství minerálů. Má omlazující účinky na pokožku, čistí ji, regeneruje, hydratuje, pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky bez toho, aby pleť vysušovala.Kromě koupelí a šumivých bomb uplatnění nachází i v pleťových maskách, krémech, peelinzích, mýdlech a mnohých dalších přípravcích na pleť i celé tělo.  INCI: Sodium Chloride (NaCl) CAS: 7647-14-5  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v...

22 Kč s DPH