Silikonová forma na mýdlo sněhové vločky II. - 6ks

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerinových mýdlových hmot i metodou "za studena".  Rozměr odlitku: 7x8x3cm 

159 Kč s DPH
Sada parfémových kompozic VÁNOČNÍ I. - 3x10ml

Sada obsahuje parfémové kompozice:  1 x vánoční fantazie 10ml 1 x jablečný závin 10ml 1 x vanilka + pomeranč + skořice 10ml Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů.  Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

89 Kč s DPH
Mýdlová hmota FORBURY transparentní bez SLES a...

Kvalitní průhledná mýdlová hmota FORBURY je vyrobena s použitím přírodních ingrediencí, neobsahuje SLES (Sodium Laureth Sulfate), SLS (Sodium Lauryl Sulfate) ani parabeny. Originální název Delicate Clear. Slouží k domácí i profesionální výrobě mýdla. Hmotu stačí roztát, přidat barvu, vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové.  INCI: viz detailní popis  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

129 Kč s DPH
Palmový vosk krystalický C09 RSPO 1kg

Čistě rostlinný vosk prvotřídní kvality pro výrobu svíček s certifikátem RSPO - vosk je vyroben z palmového oleje, který pochází z udržitelných zdrojů. Pomocí tohoto palmového vosku je možné dosáhnout krásnou krystalickou strukturu svíček – vytváří efekt krystalických květů podobný námraze na okně. Do vosku se nepřidávají žádná aditiva ani stearin.  Surovina pro výrobu svíček.  Více informací v detailu produktu. 

99 Kč s DPH
Sada na výrobu sójové svíčky

Sada je určená pro začátečníky. Obsahuje ingredience, dřevěný knot, skleničku a samolepku potřebné pro výrobu 1ks sójové svíčky ve skleničce. 

89 Kč s DPH
Silikonová forma na mýdlo vánoční

Silikonová forma na výrobu mýdla z glycerinových mýdlových hmot i metodou "za studena".  Rozměr odlitku: 6,9x4,8x3,6cm 

249 Kč s DPH
Mandlový olej RAF 150ml

Kvalitní rostlinný olej rafinovaný. Je bohatým zdrojem omega-6 mastných kyselin, vitamínů (A, B1, B2, B6 a E) a minerálů. Má výborné hydratační a ochranné účinky. Uklidňuje podrážděnou, zanícenou nebo svědící pokožku a je vhodný i na citlivou a jemnou dětskou pokožku. Patří mezi základní nosné oleje v kosmetice. Často se používá jako masážní olej.  INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil CAS: 8007-69-0 / 90320-37-9  Surovina na výrobu kosmetiky....

59 Kč s DPH