Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Kategorie
Objem
Typ vůně
Použití do svíček
Pro koho?
Cena
Filtrovat...

Vůně a Silice | Esenciální oleje

Podkategorie

produktů na stránce
Jemný krém - antialergický - parfémová...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: jemná květinová, dřevitá  INCI: parfum  UFI: CK94-H9SM-K00S-EH6Q  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

87 Kč s DPH
Růže + konvalinka 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Růže + konvalinka - parfémová kompozice 10ml

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: svěží květinová, konvalinková, růžová  INCI: parfum  UFI: X464-995R-A00Y-YUW4  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

35 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Damašský květ 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Damašský květ - parfémová kompozice 200ml

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky.  Vůně: svěží růžová, muškátová  INCI: parfum  UFI: 63P2-W9X6-G00S-FSJS  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

399 Kč s DPH
Borůvka + ostružina 35ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Borůvka + ostružina - parfémová kompozice 30ml

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: borůvková, ostružinová  INCI: parfum UFI: 85G2-099T-C00N-U7CA Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

87 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Luxusní dámský parfém do kosmetiky MARGARET 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Luxusní dámský parfém do kosmetiky SLEEPING...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, svíček, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému CHLOÉ.  Vůně: květinová, pudrová, dřevitá  INCI: parfum  UFI: 07Y9-GYVW-G201-U3SC  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

255 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Jahodový jogurt - antialergický 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Jahodový jogurt - antialergický - parfémová...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček.  Vůně: mléčná, jahodová  INCI: parfum  UFI: --  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

245 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Mango + citrus - antialergický 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Mango + citrus - antialergický - parfémová...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky.  Vůně: svěží citrusová, tropická, mangová  INCI: parfum  UFI: WD66-79KJ-D00S-JCCW  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

245 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Peprnomátová silice 10 ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Máta peprná silice 200ml

100% přírodní esenciální olej.  Vůně: charakteristická mátová – svěží, výrazná, chladivá  INCI: MENTHA PIPERITA OIL CAS: 84082-70-2, 8006-90-4  Nepoužívat na pokožku v koncentrované formě!  Surovina pro výrobu kosmetiky a svíček. Více informací v detailu produktu. 

499 Kč s DPH
Zobrazeno 193 - 200 z 200 produktů