Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Objem
Bio kvalita
Cena
Filtrovat...

Květinové vody | hydroláty

Květinová voda levandule 200ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Důkladně čistí, tonizuje a osvěžuje, působí protizánětlivě.  INCI: Lavandula Angustifolia Flower Water CAS: 90063-37-9  Surovina pro výrobu kosmetiky.  Více informací v detailu produktu. 

139 Kč s DPH
Květinová voda levandule s rozprašovačem 100ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Důkladně čistí, tonizuje a osvěžuje, působí protizánětlivě.  INCI: Lavandula Angustifolia Flower Water CAS: 90063-37-9  Surovina pro výrobu kosmetiky.  Více informací v detailu produktu. 

89 Kč s DPH
  • BIO | Organic
Květinová voda růže damašská BIO s...

Vysoce kvalitní květinová voda vyrobená z damašských ekologicky pěstovaných růží pocházejících přímo z Bulharského růžového údolí, které patří mezi největší producenty růží na světě. Má nádhernou intenzivní vůni a mnohé blahodárné a zkrášlující účinky na pokožku. Obsahuje vitamíny, flavonoidy a antioxidanty. Pokožku regeneruje, hydratuje, vyživuje, zklidňuje a zpomaluje příznaky stárnutí. Je vhodná pro všechny typy pokožky, i na suchou,...

89 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů