Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Objem
Cena
Filtrovat...

Květinové vody | hydroláty

Květinové vody | hydroláty

Květinová voda levandule 200ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Důkladně čistí, tonizuje a osvěžuje, působí protizánětlivě. INCI: Lavandula Angustifolia Flower WaterCAS: 90063-37-9 surovina pro výrobu kosmetiky Více informací v detailu produktu.

139 Kč s DPH
Květinová voda levandule s rozprašovačem 100ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Důkladně čistí, tonizuje a osvěžuje, působí protizánětlivě. INCI: Lavandula Angustifolia Flower WaterCAS: 90063-37-9 surovina pro výrobu kosmetiky Více informací v detailu produktu.

89 Kč s DPH
Květinová voda heřmánek s rozprašovačem 100ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na suchou, problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Pleť čistí, tonizuje, hydratuje a zjemňuje. Má regenerační, uklidňující a protizánětlivé účinky. INCI: Chamomilla Recutita Flower WaterCAS: 84082-60-0 Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu.

89 Kč s DPH
Květinová voda růže damašská BIO s...

Vysoce kvalitní květinová voda vyrobená z damašských ekologicky pěstovaných růží pocházejících přímo z Bulharského růžového údolí, které patří mezi největší producenty růží na světě. Má nádhernou intenzivní vůni a mnohé blahodárné a zkrášlující účinky na pokožku. Obsahuje vitamíny, flavonoidy a antioxidanty. Pokožku regeneruje, hydratuje, vyživuje, zklidňuje a zpomaluje příznaky stárnutí. Je vhodná pro všechny typy pokožky, i na suchou,...

89 Kč s DPH
Květinová voda heřmánková BIO 100ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Květinová voda heřmánek 200ml

Čistící a tonizační pleťová voda vhodná na všechny typy pokožky, i na suchou, problematickou a na jemnou dětskou pokožku. Pleť čistí, tonizuje, hydratuje a zjemňuje. Má regenerační, uklidňující a protizánětlivé účinky. INCI: Chamomilla Recutita Flower WaterCAS: 84082-60-0 Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu.

139 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů