Sušené bylinky

Sušené kozí mléko 50g Větší náhled

Sušené kozí mléko 50g

1303

Sušené kozí mléko, 50g
surovina pro výrobu kosmetiky

Více detailů

Skladem

39 Kč s DPH

Více informací

INCI
Goat milk powder

Charakteristika
Sušené kozí mléko je získávané způsobem sušení rozprašováním. Je vyráběno z čerstvého kozího mléka vyprodukovaného v šlechtěných chovech na biologicky zdravých pastvinách. Jde o plnotučné mléko, s hodnotou sušiny 5%, 100 g prášku obsahuje 31 g tuku a 25 g bílkovin. Je čistě přírodní, neobsahuje žádné přísady. Díky svému jedinečnému složení - vysokému obsahu minerálních látek, vitamínů, kyselin a dalších cenných látek je vynikajícím prostředkem pro zlepšování stavu všech typů pokožky, i na citlivou, problematickou nebo alergickou pokožku.

Vzhled: jemný prášek
Barva: bílá
Rozpustnost: rozpustné ve vodě

Účinky v kosmetice
  • Jedinečné složení plné minerálů (draslík, vápník, fosfor, hořčík, zinek, železo, měď), vitamínů (A, B, C, D, E), kyselin (AHA kyseliny, kyselina listová), antioxidantů, ceramidů, koenzymu Q10 atd .
  • Má mnoho blahodárných vlivů na pokožku - pokožku čistí, zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a vyživuje.
  • Má přirozené anti-aging vlastnosti, zpomaluje stárnutí pokožky, eliminuje vznik vrásek, dodává pokožce pružnost, odstraňuje odumřelé kožní buňky, chrání před škodlivými vlivy prostředí, pomáhá vyrovnávat pH pokožky.
  • Působí antibakteriálně, protizánětlivě a konejšivě a je nedráždivé, proto je vhodné na všechny typy pleti, i pro citlivou, problematickou a alergickou pokožku. Pomáhá ošetřovat akné, ekzémy a různé kožní problémy.
  • Zklidňuje pokožku po popálení nebo po nadměrném vystavení slunečnímu záření.

Použití v kosmetických produktech
mýdla, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové masky, tělové krémy, tělové zábaly, pleťové a tělové peelingy, přípravky do koupele, šumivé bomby do koupele, vlasová kosmetika atd.

Země původu
Nizozemsko

Balení
v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem

Upozornění
Upozorňujeme, že jde o přírodní produkt, tj mohou existovat rozdíly v barvě a vůni v závislosti na konkrétní šarži.

Produktovou specifikaci si můžete stáhnout v záložce „Ke stažení“.

Související recepty na našem blogu
Masky na tvár
Šumivky s kozím mliekom

Ke stažení