Top Column Title

Nasledujte nás na Facebooku

BAZAR 

produktů na stránce

Malá silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, též vhodná na čokoládu a cukrářské hmoty PROČ JE V BAZARU: forma je znečistěna od výroby, tato vada nemá vliv na odlitek Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.  

Malá silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, též vhodná na čokoládu a cukrářské hmoty PROČ JE V BAZARU: 1 kačenka na platíčku má díru, tj. pro odlitky je možné použít 10 kačenek Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.  

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: forma má šmouhy na silikonu od výroby, tato vada nemá vliv na odlitekUvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Malá silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, též vhodná na čokoládu a cukrářské hmoty PROČ JE V BAZARU: forma má šmouhy od silikonu od výroby, tato vada nemá vliv na odlitek Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.  

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: forma byla použita, tato skutečnost nemá vliv na odlitekUvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu svíček  PROČ JE V BAZARU: forma byla použita + tenká stěna formyUvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: forma byla použita, tato vada nemá vliv na odlitekUvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: forma byla použita, tato skutečnost nemá vliv na odlitekUvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: chybou ve výrobě odliteknení dokonalý v detailech (tenčí písmo)Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, pro výrobu svíček, sádrových a pryskyřicových odlitků, šperků apod.  PROČ JE V BAZARU: chybou ve výrobě odlitek není dokonalý v detailech (hvězdičky..)Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Silikonová forma pro domácí výrobu mýdla z glycerínových mýdlových hmot i při metodě za studena, též vhodná na zmrzlinu PROČ JE V BAZARU: chybí 1ks tyčky, tato vada nemá vliv na odlitek Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.  

Lahvička na parfém s rozprašovačem - proužek, 10ml, materiál: hliník, vnitřní lahvička - sklo, na opakované použití PROČ JE V BAZARU: lahvička má malé deformace, které vznikly při přepravě od výrobce Uvedená vada nemůže být předmětem reklamace. Snížená cena produktu již zohledňuje tuto skutečnost.

Ukázat 1 - 12 ze 16 produktů