Novinky

  • Výhodné balení
BAZAR - Mýdlová hmota FORBURY s BIO medem bez...

Kvalitní poloprůhledná mýdlová hmota FORBURY je vyrobena s použitím přírodních ingrediencí s přídavkem BIO medu, neobsahuje SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a parabeny. Je stabilní i při použití parfémových kompozic s obsahem vanilky (Vanilla Stable). Originální název Organic Honey. Slouží k domácí i profesionální výrobě mýdla. Hmotu stačí roztát, přidat barvu, vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové.  INCI: viz detailní popis...

742 Kč s DPH 792 Kč
Tekuté hedvábí (hedvábný protein) 35ml -...

Tekuté hedvábí - hedvábný protein je aktivní přísada pro různé kosmetické přípravky určené pro péči o pokožku, vlasy a nehty. Na pokožce a ve vlasech vytváří ochranný film, intenzivně je regeneruje a hydratuje. Má antistatické a kondicionační účinky.  INCI: Hydrolyzed Silk CAS: 96690-41-4  Surovina pro výrobu kosmetiky. Více informací v detailu produktu. 

71 Kč s DPH 79 Kč
  • Výhodné balení
Augeo - základ pro výrobu - 500ml

Augeo Clean Multi je základ pro výrobu parfémů, tyčinkových difuzérů, osvěžovačů vzduchu a čistících prostředků. Tato ekologická báze je skvělá jednak jako nosič vůně a jednak jako rozpouštědlo. Je vyrobený z obnovitelných zdrojů a je šetrný k životnímu prostředí.  INCI: IsopropylidenglycerolCAS: 100-79-8 Surovina pro výrobu kosmetiky, bytové kosmetiky a čistících prostředků. Více informací v detailu produktu. 

219 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 3 z 3 produktů