Nádoby a pomůcky

Prohlédnuté produkty

Bavlněná maska na obličej

1480

slisovaná jednorázová, samostatně balená bavlněná maska na obličej, 1 ks
pro kosmetické použití

Více detailů

Skladem

10 Kč s DPH

Více informací

Charakteristika
  • Kvalitní jednorázová bavlněná maska na tvář.
  • Vyrobená z čisté bavlny, prodyšná.
  • Jemná textura masky je šetrná k pokožce.
  • Má výborné absorpční vlastnosti.
  • Maska je stlačená do malé tabletky s průměrem cca 2 cm. Před použitím namočte tabletku do tekuté směsi namíchané podle požadovaného účinku a podle typu pleti. Použít můžete bylinkové výluhy, rostlinné extrakty, květinové vody, glycerín, oleje, aloe vera gel, éterické oleje, i různé aktivní kosmetické přísady. (Inspirovat se můžete recepty na našem blogu uvedenými na konci popisu). Maska v tekutině napučí, zvětší svůj objem a absorbuje účinné látky z tekutiny, v které je ponořená. Následně ji třeba vyždímat a rozložit. Rozložená maska má otvory na oči, nos a ústa. Takto připravenou masku naneste na tvář a nechte působit podle potřeby nebo dokud maska není suchá.

Vzhled: slisovaný polštářek ve tvaru tabletky, po nasáknutí tekutinou a rozložení - maska na tvář s otvory na oči, nos a ústa
Rozměr: ve složeném stavu pr. 2 x 0,5 cm, rozložená cca 22 x 18 cm
Barva: bílá
Materiál: bavlna

Použití
Po odstranění plastového obalu tabletkovou masku namočte na pár minut do kosmetické tekutiny. Následně masku vyždímejte z přebytečné tekutiny, rozložte a naneste na předem vyčištěnou tvář. Nechejte působit cca 15 – 30 minut. Následně masku z tváře odstraňte. Pokud je to potřebné, na závěr můžete pleť ošetřit pleťovým krémem.

Balení
v jednorázovém plastovém obalu

Související recepty na našem blogu
Masky na tvár

List

MateriálPlast