Prohlédnuté produkty

Himalájská sůl růžová jemná 500g Větší náhled

Himalájská sůl růžová jemná 500g

020-1637

Allnature, himalájská sůl růžová jemná je výjimečná svým složením - s obsahem až 99,45% chloridu sodného je jednou z nejčistších solí. Díky vysokému obsahu minerálů a železa má jedinečnou růžovou barvu. Kosmetickým produktům dodává peelingové vlastnosti, pokožku hloubkově čistí a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Lázeň z himalájské soli pomáhá detoxikovat a regenerovat organismus. 

INCI: Sodium Chloride (NaCl) 
CAS: 7647-14-5 

Surovina pro výrobu kosmetiky. 
Více informací v detailu produktu. 

Více detailů

Skladem

47 Kč s DPH

Více informací

INCI

Sodium Chloride (NaCl)

CAS

7647-14-5

EINECS

231-298-3

Charakteristika

Prášek je vyráběn z himalájské soli těžené v solných dolech v Pákistánu. Čistota této soli dosahuje až 99,45% NaCl, což je jedna z nejvyšších na světě. Jde o čistě přírodní produkt s vysokým obsahem minerálních látek a živin.

Složení: 99,45% Chlorid sodný

Vzhled: krystalický prášek (krystalky velikosti 0,5-1mm)

Barva: bílá, růžová až červená

Vůně: typická

Rozpustnost: rozpustná ve vodě

Účinky v kosmetice

  • Himalájská sůl je výjimečná svým složením, je jednou z nejčistších solí. Obsahuje vysoký podíl minerálních látek, např. hořčík, draslík, vápník, bromid, měď, síra, mangan a mnohé jiné. Díky obsahu minerálů a železa má jedinečnou růžovou barvu.
  • Koupel z himalájské soli pomáhá detoxikovat a regenerovat organismus. Zlepšuje prokrvení pokožky a zmírňuje kožní problémy.
  • Čistí pokožku, zlepšuje stav pleti, vhodná i na mastnou a aknózní pleť.
  • Pokožku regeneruje, hydratuje a osvěžuje.
  • Prášek z himalájské soli dodává kosmetickým produktům peelingové vlastnosti, odstraňuje odumřelé buňky a pokožku hloubkově čistí.
  • Díky své jemné práškové konzistenci je vhodnou složkou i takových kosmetických produktů, kde by použití himalájské soli hrubšího zrna nebylo vhodné, např. pleťových a tělových krémů nebo šumivek do koupele atd.

Použití v kosmetických produktech

Mýdla, pleťové krémy, pleťové vody, pleťové masky, tělové krémy, tělové zábaly, pleťové a tělové peelingy, přípravky do koupele, šumivé bomby do koupele, vlasová kosmetika, antiperspiranty a deodoranty, ústní vody, zubní pasty atd.

Země původu

Pákistán

Balení

V plastovém sáčku.

Upozornění

Produktovou specifikaci si můžete stáhnout v záložce "Ke stažení".

List

Hmotnost0,5kg

Ke stažení