Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Kategorie
Objem
Typ vůně
Použití do svíček
Pro koho?
Cena
Filtrovat...

Vůně a Silice | Esenciální oleje

Podkategorie

produktů na stránce
Luxusní pánský parfém do kosmetiky AQUA PARA...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému ACQUA DI GIO FOR MEN - ARMANI.  Vůně: citrusová, mořská, kořenitá, dřevitá  INCI: parfum  UFI: W6S2-49SG-H00M-92J3  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

95 Kč s DPH
Luxusní pánský parfém do kosmetiky EXCLUSIVE...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému BOSS SELECTION - HUGO BOSS.  Vůně: svěží kořenitá, dřevitá, mošusová, mořská  INCI: parfum  UFI: QGJ1-X9S7-200C-V6QS  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

95 Kč s DPH
Luxusní pánský parfém do kosmetiky VICTOR -...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému HUGO - HUGO BOSS.  Vůně: svěží fougerová  INCI: parfum  UFI: XW04-E92H-N00T-M1C6  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

95 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Luxusní dámský parfém do kosmetiky SLEEPING...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, svíček, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému CHLOÉ.  Vůně: květinová, pudrová, dřevitá  INCI: parfum  UFI: 07Y9-GYVW-G201-U3SC  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

255 Kč s DPH
Zobrazeno 13 - 16 z 16 produktů