Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Kategorie
Objem
Typ vůně
Použití do svíček
Pro koho?
Cena
Filtrovat...

Vůně a Silice | Esenciální oleje

Vůně a Silice | Esenciální oleje

Podkategorie

Luxusní dámský parfém do kosmetiky CLEAR...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému BRIGHT CRYSTAL - VERSACE. Vůně: svěží zelená, ovocná, květinová  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu.

37 Kč s DPH
Luxusní dámský parfém do kosmetiky BRIGHT BLUE...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému DOLCE&GABBANA. Vůně: svěží, citrusová, dřevitá  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu.

37 Kč s DPH
Luxusní dámský parfém do kosmetiky MARGARET -...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému COCO MADEMOISELLE - COCO CHANEL. Vůně: chypre, orientální, květinová  INCI: parfum Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Luxusní dámský parfém do kosmetiky GIORGIANA -...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému AQUA DI GIOIA - ARMANI. Vůně: ovocná, květinová, mořská, dřevitá, ambrová INCI: parfum Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu.

37 Kč s DPH
Luxusní dámský parfém do kosmetiky DELICIOUS -...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému BE DELICIOUS - DKNY. Vůně: lehká, vzdušná, ovocná  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Luxusní pánský parfém do kosmetiky VICTOR -...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému HUGO - HUGO BOSS. Vůně: svěží fougerová  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Luxusní dámský parfém do kosmetiky MARGARET 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Luxusní pánský parfém do kosmetiky EXCLUSIVE...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému BOSS SELECTION - HUGO BOSS. Vůně: svěží kořenitá, dřevitá, mošusová, mořská  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Luxusní pánský parfém do kosmetiky AQUA PARA HOMBRE 10ml
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Luxusní pánský parfém do kosmetiky AQUA PARA...

Parfémová kompozice – koncentrovaná směs přírodních a syntetických vonných olejů. Surovina pro výrobu kosmetiky, toaletní a parfémované vody nebo parfému. Kvalitní imitace značkového parfému ACQUA DI GIO FOR MEN - ARMANI. Vůně: citrusová, mořská, kořenitá, dřevitá  INCI: parfum  Nepoužívat v koncentrované formě! Nutné ředit! Více informací v detailu produktu. 

37 Kč s DPH
Zobrazeno 1 - 8 z 8 produktů