Nedostupná kategorie

Akce!

Akce!

produktů na stránce
Mýdlová hmota S ARGANOVÝM OLEJEM 1kg

Kvalitní poloprůhledná mýdlová hmota CRYSTAL ARGAN OIL vyrobena z přírodních ingrediencí s přídavkem arganového oleje bohatého na vitamin E, neobsahuje SLES a SLS. Slouží k domácí i profesionální výrobě mýdla. Hmotu stačí rozehřát, přidat vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové. INCI: viz specifikace v záložce „Ke stažení“ Surovina pro výrobu kosmetiky Více informací v detailu produktu.

120 Kč s DPH 140 Kč
Tekuté hedvábí (hedvábný protein) 35ml

Aktivní přísada pro různé kosmetické přípravky určené na starostlivost o pokožku, vlasy a nehty. Na pokožce a ve vlasech vytváří ochranný film, intenzivně regeneruje a hydratuje pokožku a poškozené vlasy. Má antistatické a kondicionační účinky.surovina pro výrobu kosmetikyVíce informací v detailu produktu.

69 Kč s DPH 79 Kč
Sušené kozí mléko 50g
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Sušené kozí mléko 50g - minimální trvanlivost...

Sušené kozí mléko, 50gsurovina pro výrobu kosmetiky

31 Kč s DPH 39 Kč
Mýdlová hmota s kozím mlékem 11,5kg Sleva
Dočasně vyprodáno
Dočasně vyprodáno
Mýdlová hmota s kozím mlékem 11,5kg

Kvalitní neprůhledná mýdlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK vyrobena z přírodních ingrediencí s přídavkem kozího mléka slouží k domácí i profesionální výrobě mýdla. Hmotu stačí roztopit, přidat barvu, vůni, nalít do formy, nechat ztuhnout a mýdlo je hotové.INCI: viz specifikace v záložce „Ke stažení“. Surovina pro výrobu kosmetiky Více informací v detailu produktu.

1 239 Kč s DPH 1 349 Kč
Zobrazeno 13 - 16 z 16 produktů