Nedostupná kategorie

Filtrovat...

Cena
Filtrovat...

Knoty a plíšky

produktů na stránce
Samolepky k fixaci knotu - 20ks

Oboustranné pěnové samolepky k fixaci knotu s plíškem nebo držákem - 20ks.  Vhodné pro zafixování knotu při výrobě svíček do nádob. 

20 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot křížový s držákem č. K1 - 5ks

Dřevěný perforovaný křížový knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

95 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot křížový s držákem č. K1 - 10ks

Dřevěný perforovaný křížový knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1cm, tloušťka 1mm. Balení: 10ks knot + 10ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 6-7cm. 

180 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot křížový s držákem č. K2 - 5ks

Dřevěný perforovaný křížový knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

115 Kč s DPH
  • Výhodné balení
Dřevěný knot křížový s držákem č. K2 - 10ks

Dřevěný perforovaný křížový knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Knot se skládá ze 2 částí, které se zasunou do sebe.  Rozměr knotu: délka 8cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 10ks knot + 10ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

220 Kč s DPH
Fixátor na dřevěný knot

Fixátor z březového dřeva vhodný pro vycentrování a zafixování dřevěného plochého i křížového knotu při výrobě svíček do nádob. 

24 Kč s DPH
Jehla na silikonové formy

Jehla k propíchnutí silikonové formy a provlečení knotu.

39 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 5

Dřevěný perforovaný knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 4cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 1ks knot + 1ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

9 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 5 - 5ks

Dřevěný perforovaný knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 4cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 5ks knot + 5ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

40 Kč s DPH
Dřevěný knot s držákem č. 5 - 10ks

Dřevěný perforovaný knot s kovovým držákem vyrobený z přírodního bukového dřeva bez impregnace.  Rozměr knotu: délka 4cm, šířka 1,4cm, tloušťka 1mm. Balení: 10ks knot + 10ks kovový držák  Ideální pro svíčky ze sójového vosku v nádobách o průměru 8-9cm. 

75 Kč s DPH
Nůžky na knot

Nůžky na zastřihávání bavlněných a dřevěných knotů.

159 Kč s DPH
Fixátor na bavlněný knot

Fixátor na bavlněný knot z březového dřeva vhodný pro vycentrování a zafixování knotu při výrobě svíček do nádob. 

9 Kč s DPH
Zobrazeno 37 - 48 z 48 produktů